Strona główna
25.02.2017., 19:05:24
zp
zp
dyzury_aptek
punkt_konsultacyjny
mapa_turystyczna
logo-mikroporady-150-42
Drukuj
23.07.2015.

PROTOKÓŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJE ULUBIONE ZWIERZĘ GOSPODARSTWA DOMOWEGO"


     Dnia 10 czerwca 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach odbyło się posiedzenie członków Jury Konkursu Plastycznego pt. „Moje ulubione zwierzę gospodarstwa domowego”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół i przedszkoli miasta i gminy Chojnów.

Celem konkursu było:
  • - poszerzanie wiedzy na temat gospodarstwa rolnego,
  • - promowanie hodowli zwierząt gospodarskich,
  • - promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą na terenach wiejskich,
  • - promocja aktywności twórczej mieszkańców Gminy Chojnów,
  • - kształtowanie i rozwijanie zainteresowań kulturą i sztuką,
  • - stwarzanie możliwości prezentacji artystycznej,
  • - kultywowanie tradycji wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Chojnów,
  • - promocja wydarzenia pn. „XXXV Dni Otwarte Doradztwa Rolniczego, XX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Wystawa Maszyn Rolniczych”.


Do konkursu złożono ponad 140 prac. Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach :

  • Kategoria I – przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych
  • Kategoria II – klasy IV-VI szkół podstawowych
  • Kategoria III – klasy gimnazjalne

Ponieważ na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych, kolorowych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja w składzie : 
  • Przewodnicząca Komisji – Honorata Tajchman- Rekoś – Sekretarz Gminy Chojnów
  • Członkowie komisji :
  • Jan Tymczyszyn – Komisarz Wystawy
  • Zenon Grakowicz – DIR Wrocław
  • Jan Kwaśnica – „Polsus” Wrocław
  • Andrzej Olszański – DODR we Wrocławiu
  • Tomasz Miecielica – Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt

zdecydowała się przyznać następujące nagrody:

w kategorii przedszkola i klasy 1-3  
wyróżnienia przyznano :
1.    Agata Dziewałtowska, SP Krzywa
2.    Karolina Demiańczuk, SP nr 4 Chojnów
3.    Ania Orłowska, SP 3 Chojnów
4.    Zuzanna Ziembikiewicz, SP Krzywa
5.    Bartosz Brożyna, SP nr  3 Chojnów
6.    Julia Łysak, SP Krzywa
7.    Krzysztof  Drzał, SP Krzywa
8.    Dorian Gluba, SP 3 Chojnów
9.    Aleksandra Kujath, SP Goliszów

1 miejsce  Marcelina Parzygnat, SP Stary Łom
 
w kategorii klas 4-6
wyróżnienia przyznano :
1.    Kamila Kasprzak, SP Stary Łom
2.    Alina Malik, SP nr 4 Chojnów
3.    Marta Kapral, SP Rokitki
4.    FilipJamroz, SP Stary Łom
5.    Justyna Rusin, SP Krzywa
6.    Emilia Dziurbiel, Sp Okmiany
7.    Hubert Grządkowski, SP Krzywa
8.    Paulina Putyra, SP Krzywa
9.    Łukasz Fichter, SP 4 Chojnów
   
1 miejsce  Anna Kowal, SP Krzywa

w kategorii klas gimnazjalnych I -III
wyróżnienia przyznano :
1.    Oliwia Mielnik, Gimnazjum nr 1
2.    Klaudia Solpa, Gimnazjum nr 1
3.    Justyna Foryś,  Gimnazjum nr 1
4.    Martyna Czarachowicz,  Gimnazjum nr 1
5.    Agata Wytrwał, Gimnazjum nr 1
6.    Kamila Bania, Gimnazjum nr 1
7.    Klaudia Kawa, Gimnazjum nr 1
8.    Samanta Mokrzycka, Gimnazjum nr 1
9.    Paulina Hołda, Gimnazjum nr 1

1 miejsce  Wiktoria Kasprzak, Gimnazjum nr 1
1.
dscf6828.jpg
2.
dscf6836.jpg
3.
dscf6843.jpg
4.
dscf6912.jpg
5.
dscf6913.jpg
6.
dscf6914.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
t.one blue was designed 2006 by Karsten Oltrogge: www.tone.oltrogge.ws
Homepage of Karsten Oltrogge: www.oltrogge.ws