Strona główna
25.02.2017., 19:03:52
zp
zp
dyzury_aptek
punkt_konsultacyjny
mapa_turystyczna
logo-mikroporady-150-42
Drukuj
12.10.2015.

KONSULTACJE SPOŁECZNE LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU LGD WRZOSOWA KRAINA NA LATA 2014-2012


     Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wrzosowa Kraina” zaprasza do konsultacji celem zwiększenia swojej wiedzy na temat potrzeb i deklarowanych kierunków rozwoju mieszkańców regionu.

      W związku z pracami prowadzonymi w zakresie opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 dla obszaru objętego działaniami gmin Chocianów, Chojnów, Lubin, Bolesławiec, Przemków, Gromadka, Miłkowice, Kunice, LGD  zwraca się z prośbą o wypełnienie załączonych dokumentów, tj.  druku ankiety oraz tabeli pomysłów.

    Przedmiotowe ankiety i tabele pozwalają na zgłoszenie pomysłów na przedsięwzięcia i operacje planowane do realizacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju.

    Lokalna Strategia Rozwoju powstanie przy wykorzystaniu m.in. metod umożliwiających liczny udział mieszkańców z obszaru działania Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina”.

    Wypełnione dokumenty można przesyłać pocztą na adres: Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina” ul. Wesoła 12b, 59-140 Chocianów, e- mailem: biuro@wrzosowakraina.pl lub zostawić w Urzędzie Gminy Chojnów pok. nr 110.
W sprawie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju można kontaktować się z  Weroniką Olszak oraz  Barbarą Sulmą tel. (76) 818 45 41, kom. 500 206 128 . Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
t.one blue was designed 2006 by Karsten Oltrogge: www.tone.oltrogge.ws
Homepage of Karsten Oltrogge: www.oltrogge.ws