Gmina Chojnów

Aktualności

  • .
    .

WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA

 

SZANOWNI MIESZKAŃCY I PRZEDSIĘBIORCY

 

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju podjął decyzję o:

  • zamknięciu Biura Obsługi Klienta i zawieszeniu bezpośredniej obsługi mieszkańców i przedsiębiorców;
  • zamknięciu kasy Zakładu;
  • zwieszeniu bezpośredniego odczytu wodomierza/y;
  • zawieszeniu wymiany wodomierza/y;

Podjęte decyzje są podyktowane troską o dobro naszych Klientów.

Jednocześnie informujemy, że pozostałe usługi prowadzone są bez zakłóceń.

Obsługę Klientów prowadzimy wyłącznie poprzez bieżący kontakt telefoniczny lub mailowy.

W okresie zawieszenia bezpośredniego odczytu wodomierzy nasi Klienci otrzymają faktury w oparciu o odczyt szacunkowy. Korekty w/w faktur nastąpią podczas kolejnego rzeczywistego, bezpośredniego odczytu.

Odczyty wodomierzy można podawać na nr 724 283 229 lub na numer Biura Obsługi Klienta podany poniżej.

– sekretariat 76 81 88 461; Biuro Obsługi Klienta 76 81 88 461 w. 73,

– mail-  sekretariat@gzgkim.gmina-chojnow.pl

Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by do spraw pilnych podchodzić indywidualnie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, bądź mailowym.

Należy podkreślić, że sytuacja jest wyjątkowa i bardzo liczymy na Państwa zrozumienie oraz współpracę w tym trudnym czasie.

Komunikat obowiązuje do odwołania.

TELEFONY PRACOWNIKÓW GZGKiM W CHOJNOWIE – DYŻURNI

– 534 533 807

– 534 533 611

Harmonogram spisu stanu wodomierzy kwiecień 2020

Harmonogram spisu stanu wodomierzy na KWIECIEŃ 2020 r.

Góral Grażyna

Lp.

MIEJSCOWOŚĆ

KWIECIEŃ

1.

Okmiany

3

2.

Osetnica

2

3.

Krzywa

6

4.

Stary Łom

7

5.

Groble

7

6.

Witków

8

7.

Jerzmanowice

14

8.

Biskupin

15

9.

Rokitki

15

10.

Zamienice

16

11.

Jaroszówka

20

12.

Goliszów

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Biała

 

21-22

14.

Biała Kolonia

15.

Kolonia Kołłątaja

16.

Konradówka

23

17.

Piotrowice

18.

Gołaczów

24

19.

Michów

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT 1

Komunikat 1

W związku z sytuacją epidemiologiczną tj. pojawieniem się koronawirusa  SARS-CoV-2 oraz w związku ze zmianą organizacji pracy Urzędu Gminy, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, iż zmianie ulega organizacja pracy Biura Obsługi Klienta. W celu załatwienia spraw należy kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Numery telefonów znajdują się na stronie Zakładu. W przypadku konieczności złożenia pisma należy je wysłać pocztą. W wyjątkowych sytuacjach będzie zorganizowane biuro podawcze na parterze Urzędu Gminy.

KOMUNIKAT 2

Komunikat 2

W związku z sytuacją epidemiologiczną tj. pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w związku ze zmianą organizacji pracy Urzędu Gminy, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, iż zmianie ulega czas pracy kasy. Kasa będzie czynna w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-10.00 oraz od  11.00-13.00. Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat za pośrednictwem banku.

KOMUNIKAT 3

Komunikat 3

W związku z sytuacją epidemiologiczną tj. pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w związku ze zmianą organizacji pracy Urzędu Gminy,  Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, iż brygada do obsługi sieci wodno – kanalizacyjnej będzie pracowała tak jak dotychczas. Pracownicy zostali zaopatrzeni w środki ochrony osobistej. Kontakt brygady z ludźmi będzie ograniczony do minimum. Wszelkie awarie na sieci należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu dyżurnych tj. 534 533 807 i 534 533 611.

KOMUNIKAT 4

Komunikat 4

W związku z sytuacją epidemiologiczną tj. pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w związku ze zmianą organizacji pracy Urzędu Gminy,  Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, iż odczyty wodomierzy będą odbywały się następująco:

- odczyty radiowe będą odbywały się bez zmian;

-  odczyty dokonywane przez inkasentkę będą odbywać się zgodnie z harmonogramem niemniej jednak prosimy o zachowanie środków ostrożności. Prosimy o przekazywane odczytów inkasentce ustnie oraz o uiszczanie należności w banku.

Odczyty można również podawać  drogą telefoniczną na specjalnie do tego przeznaczony numer telefonu tj. 724 283 229.

KOMUNIKAT 5

Komunikat 5

W związku z sytuacją epidemiologiczną tj. pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w związku ze zmianą organizacji pracy Urzędu Gminy, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie niżej podaje najważniejsze numery telefonów:

  1. w sprawie podania odczytu wodomierza – nr. tel. 76 818 84 61 w. 73 oraz 724 283 229 ;
  2. w sprawie awarii sieci wodociągowo-kanalizacyjnej – tel. 534 533 807 i 534 533 611 ;

ZAWIADOMIENIE

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zawiadamia, że w dniu 03.03.2020 r. od godz. 800 do godz. 1100  nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach Witków i Jerzmanowice w związku z modernizacją sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

ZAWIADOMIENIE

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zawiadamia, że w dniach od 03.03.2020 r. do 04.03.2020 r. od godz. 23 00 do godz. 1 00  nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Gminy Chojnów ( z wyjątkiem Czernikowic) w związku z modernizacją stacji uzdatniania wody w Okmianach. Prosimy o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody na czas przerwy w jej dostawie. Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zawiadamia, że dnia 18.02.2020 r. od godz. 1100 do godz. 1500  NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY w miejscowościach: Rokitki, Zamienice, Biała, Kolonia Kołłątaja, Jaroszówka, Goliszów i Niedźwiedzice w związku z awarią sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Przerwa w dostawie wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zawiadamia, że w dniu 08.01.2020 r. od godz. 8 do około godz. 13  NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY w miejscowości Niedźwiedzice z powodu modernizacji sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CHOJNOWIE INFORMUJE , ŻE W DNIU 27 I 31.12.2019 ROKU KASA BĘDZIE NIECZYNNA. WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ NA RACHUNEK BANKOWY LUB W PLACÓWKACH BANKU I POCZTY POLSKIEJ. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

 

W związku z częstymi przypadkami zatrzymania pracy przepompowni kanalizacyjnych Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje o bezwzględnym przestrzeganiu zasad korzystania z sieci kanalizacji sanitarnej.

Do kanalizacji nie należy wrzucać:

- Środków higienicznych ( podpaski, pampersy, pałeczki, waciki, bandaże, tampony, wkładki higieniczne, ściereczki higieniczne, prezerwatywy, kostki zapachowe odświeżające toaletę, resztki pozostałe po mydłach itp.),

-zużytych mopów, ścierek, szmat, ręczników kuchennych, odzieży.

Informujemy, że dalsze nawracające uszkodzenia urządzeń infrastruktury kanalizacyjnej spowodują zwiększenie kosztów utrzymania kanalizacji, co w konsekwencji przekładać się będzie na wzrost ceny (taryfy) za odprowadzanie ścieków.

EBOK – Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Wystarczy tylko jeden krok – by być na naszym GZGKiM eBOK.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie  informuje , iż wprowadzone zostały udogodnienia dla mieszkańców Gminy Chojnów w postaci platformy eBOK - Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Użytkownik może skorzystać z różnych  usług  m.in. sprawdzić odczyty wodomierza, datę wystawienia faktury, termin płatności faktury, kwotę do zapłaty, archiwizowane faktury oraz aktualne rozliczenia wraz z odsetkami.

 W związku z tym wszystkie osoby zainteresowane założeniem konta w serwisie eBOK proszone są o kontakt,  w biurze GZGKiM,  pokoju  numer 203 ( 2 piętro ) w celu rejestracji  klienta .

Wszystkie informacje na temat e-BOK dostępne pod numerem telefonu ( 76) 81-88-461 wew. 73 i 79. 

WYMIANA WODOMIERZY

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CHOJNOWIE INFORMUJE, IŻ OD MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU W MIEJSCOWOŚCI NIEDŹWIEDZICE ROZPOCZNIE SIĘ PROCEDURA WYMIANY WODOMIERZY PRZEZ PRACOWNIKÓW BRYGADY. BARDZO PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE MIEJSC, W KTÓRYCH ZNAJDUJĄ SIĘ URZĄDZENIA POMIAROWE.

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka