Gmina Chojnów

2018

Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, Sołtys i Samorząd Sołectwa Witków oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają wszystkie dzieci na wspólne świętowanie "Dnia Dziecka" już w najbliższy piątek w Witkowie. Startujemy o godz. 9:00. 
Aby zachęcić najmłodszych do aktywności patriotycznej w ramach obchodzonego w tym roku jubileuszu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, usłyszymy najbardziej popularne piosenki patriotyczne w wykonaniu uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Chojnów a jako symbol pamięci o osobach, które walczyły o wolną Polskę dzieci wypuszczą setkę biało-czerwonych balonów do nieba.
Z inicjatywy dzieci na scenie przeprowadzony zostanie koncert życzeń dla mam z okazji zbliżającego się ":Dnia Matki".
W programie przewidziano także szereg atrakcji: zabawy animacyjne, warsztaty plastyczne, gry planszowe XXL, zabawy z wodnymi balonami, festiwal baniek mydlanych, malowanie twarzy, pokaz magii ulicznej, dmuchańce, zjeżdżalnie.
Tego dnia Gminny Dzień Dziecka odwiedzą najbardziej lubiane postacie bajkowe: Myszki Miki i Mini, Tygrysek i Kubuś Puchatek, Ania i Elza z Krainy Lodu, Bohaterowie Star Wars a nawet Koniki Ponny.

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka