Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Staż w Gminie Chojnów

  2018.12.11

  Chcesz zdobyć doświadczenie w administracji z gwarancją zatrudnienia na 3 m-ce? Wójt Gminy Chojnów zaprasza na półroczny staż.

  Miejsce odbywania stażu - sekretariat Urzędu.

  Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  Kandydat na stażystę musi być osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chojnowie.

  Wymagane dokumenty: Listy motywacyjny i CV (składane do Urzędu Gminy pokój 103 do dnia 18 grudnia 2018 r.)

  Więcej informacji w pokoju 112 lub pod numerem telefonu 76 81-88-502 wewn. 34.
  Aplikuj już teraz, mamy miejsce tylko dla 1 osoby!

 • Wójt Gminy Chojnów mianował swojego zastępcę.

  Wójt Gminy Chojnów mianował swojego zastępcę.

  2018.12.10

  Wybrany w październiku na drugą kadencję Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz mianował swojego zastępcę. Został nim Grzegorz Styrkowiec – wieloletni i doświadczony pracownik Urzędu Gminy Chojnów. Przez ostatnie 4 lata włodarz największej gminy powiatu legnickiego nie miał zastępcy. Co więc wpłynęło na konieczność jego powołania? 

 • Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy

  Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy

  2018.12.06

  Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny a wraz z nim tradycyjny Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy, który w tym roku odbędzie się po raz szósty. Na placu przy Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach ustawiona zostanie scena, na której w przedstawieniu jasełkowym wystąpią uczniowie. Do wspólnego śpiewania świątecznych utworów zachęcać będzie również Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, który zainauguruje wspólne, rodzinne kolędowanie. 
   

 • Znamy skład prezydium Rady Gminy

  Znamy skład prezydium Rady Gminy

  2018.12.03

  Tydzień po zainaugurowaniu kadencji radni spotkali się ponownie na kolejnej sesji Rady Gminy. Podczas posiedzenia wybrani zostali kolejni członkowie prezydium. Wiceprzewodniczącymi Rady Gminy Chojnów na następną kadencję powtórnie wybrani zostali radni Renata Ostropolska z Dobroszowa oraz Bartosz Chwałek z Budziwojowa. Przewodniczacym Rady Gminy Chojnów pozostaje niezmiennie Bogdan Styrkowiec - radny z Rokitek. 

 • Inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów

  Inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów

  2018.11.27

  23 listopada odbyła się pierwsza w kadencji 2018 – 2023 sesja Rady Gminy Chojnów. Głównym celem posiedzenia było zaprzysiężenie radnych oraz wójta. Na sesji licznie pojawili się zaproszeni goście – pracownicy jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi, mieszkańcy, a także samorządowcy z sąsiednich gmin. Skład rady i podział funkcji w radzie po wyborach prawie się nie zmienił. Na liście 15 radnych zobaczymy jedynie 2 nowe nazwiska, a kierowanie radą powierzono dotychczasowemu przewodniczącemu.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1
59-225 Chojnów

NIP: 6940010003
REGON: 390004984

76 818 85 02
www.gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka