Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Krzyżówka w "Wiadomościach"...

  Krzyżówka w "Wiadomościach"...

  2019.10.30

  W „Wiadomościach Gminy Chojnów” od kilku miesięcy  zamieszczana jest krzyżówka. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Do wygrania jest zestaw gadżetów gminnych.

 • Cmentarz w Pątnowie pod opieką ucznów z Budziwojowa

  Cmentarz w Pątnowie pod opieką ucznów z Budziwojowa

  2019.10.25

  W minioną środę uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Budziwojowie mieli niecodzienną lekcję. Tradycyjnie już udali się na poniemiecki cmentarz w Pątnowie, aby uprzątnąć zapomniane mogiły.
   

 • Budowa Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Witków

  Budowa Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Witków

  2019.10.22

  Gmina Chojnów zakończyła realizację zadania polegającego na budowie Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Witków. Wykonawcą była firma DAMART Damian Smelczyński z Rychwałtu.

  Dzięki współfinansowaniu zadania przez Ministerstwo Sportu i Turystki i otrzymaniu dofinansowania z rządowego programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwartej Strefy Aktywności (OSA) w ramach Edycji 2019 została stworzona przestrzeń służąca  aktywności sportowej sprzyjającej międzypokoleniowej integracji społecznej.

 • Rusza nabór kandydatów do Młodzieżowego Zespołu Doradczego Starosty Legnickiego

  Rusza nabór kandydatów do Młodzieżowego Zespołu Doradczego Starosty Legnickiego

  2019.10.21

  Wójt Andrzej Pyrz poszukuje reprezentanta Gminy Chojnów do Młodzieżowego Zespołu Doradczego Starosty Legnickiego. Kandydatury należy zgłaszać do dnia 28 października 2019 r. do Urzędu Gminy Chojnów.  

  Już wkrótce młodzież będzie opiniować i doradzać, głównie w zakresie nauki, kultury, sportu, a także w zakresie promocji powiatu legnickiego. Decyzję o powołaniu Młodzieżowego Zespołu Doradczego Starosty Legnickiego podjęto Zarządzeniem nr 73/2019 z dnia 7 października 2019 r

 • Zbiórka elektrośmieci

  Zbiórka elektrośmieci

  2019.10.17

  W dniach 21 i 22 października mieszkańcy Gminy Chojnów będą mogli bezpłatnie oddać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Niechcianych odpadów będzie można się pozbyć, zostawiając je w wyznaczonych do tego miejscach w poszczególnych wsiach.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka