Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 100 lat Pani Anieli

  100 lat Pani Anieli

  2019.08.22

  Dzisiaj w Starym Łomie miała miejsce niezwykła uroczystość. Swoje 100 urodziny obchodziła Pani Aniela, która jest najstarszą mieszkanką Gminy Chojnów. W imieniu mieszkańców życzenia dostojnej Jubilatce złożył Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz. Wraz z nim wizytę pogodnej staruszce złożyli pracownicy KRUS. Pani Aniela mieszka z synem, synową i wnukami. Jak na swój wiek jest wyjątkowo sprawna i samodzielna. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a wizyta wyraźnie ucieszyła Jubilatkę. Dołączamy się do życzeń zdrowia i uśmiechu praz mamy nadzieję, że przed Panią Anielą jeszcze długie lata.

 • Konradówka w top5 wiejskich inicjatyw - głosujemy!

  Konradówka w top5 wiejskich inicjatyw - głosujemy!

  2019.08.19

  Dziennikarze Radia Wrocław zorganizowali konkurs "TOP 5 wiejskich inicjatyw". Jego bohaterami są aktywne miejscowości, które aktywnie i z pomysłem promują walory swoich regionów. W gronie ścisłych finalistów znalazła się Konradówka. Tematyczna rogata wieś stanęła w internetowe szranki z 4 innymi miejscowościami. Głosowanie potrwa do 24 sierpnia do 15:30. Zachęcam do głosowania! Każdy może oddawać jeden głos dziennie.

 • Święto Wojska Polskiego

  Święto Wojska Polskiego

  2019.08.19

  15 sierpnia przy obelisku na ulicy Chmielnej w Chojnowie odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. Zgromadzeni mieszkańcy Miasta i Gminy Chojnów wspólnie oddali hołd bohaterom - historycznym i współczesnym. Członkowie chojnowskiej drużyny strzeleckiej odczytali Apel Pamięci Oręża Polskiego. W imieniu władz Gminy Chojnów wiązankę kwiatów złożyła Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś.

 • Awaria wodociągu

  Awaria wodociągu

  2019.08.14

  Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie poinformował o awarii sieci wodociągowej. Trwa ustalanie, co było przyczyną usterki stacji uzdatniania wody w Okmianach. Jak zapewniają pracownicy GZGKiM, jeżeli sytuacja będzie się przedłużać, woda dla mieszkańców będzie dystrybuowana beczkowozem oraz przez jednostki OSP.

 • Mammobus znowu w Chojnowie

  Mammobus znowu w Chojnowie

  2019.08.13

  12 września przy szkole podstawowej nr 3 w Chojnowie będzie możliwość wykonania bezpłatnego badania mammograficznego. Badanie jest bezpłatne dla Pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu 24 miesięcy nie miały przeprowadzonego profilaktycznego badania mammograficznego na koszt NFZ. Wystarczy przynieść ze sobą numer PESEL. Istnieje również możliwość wykonania badania odpłatnie w cenie 100 zł.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka