Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące funduszy unijnych

  Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące funduszy unijnych

  2019.07.17

  Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców. 25 lipca w legnickim Letia Buisness Center można będzie uzyskać pomoc dotyczącą funduszy unijnych. Organizatorem jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

 • "Na Ludową Nutkę" w Piotrowicach

  "Na Ludową Nutkę" w Piotrowicach

  2019.07.16

  W sobotę, 13 lipca na terenie kompleksu parkowo-pałacowego w Piotrowicach odbył się II Festiwal Muzyki i Folkloru "Na Ludową Nutkę". Na deskach festiwalowej sceny wystąpiło 10 zespołów z różnych zakątków Dolnego Śląska. Organizatorem festiwalu były dobrze znane gminnej publiczności "Michalinki" z Konradówki i Piotrowic.

 • Apel KRUS o bezpieczną pracę podczas żniw

  Apel KRUS o bezpieczną pracę podczas żniw

  2019.07.16

  Prezes Krus dr Aleksandra Hadzik wystosowała do rolników apel o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw. Poniżej publikujemy jego treść i dołączamy się do wszystkich zawartych w nim rad!

 • -

  „Rokitki to MY. Dbam o to, co mam.”

  2019.07.12

  Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitkach zaprasza mieszkańców Rokitek, okolicznych miejscowości oraz wszystkie osoby zainteresowane do udziału w zajęciach zaplanowanych przez druhów w ramach ekologicznego projektu pn. „Rokitki to MY. Dbam o to, co mam.

 • Gminne Święto Sportu i Zdrowia w Goliszowie

  Gminne Święto Sportu i Zdrowia w Goliszowie

  2019.07.12

  W trakcie niedzielnego Święta Sportu i Zdrowia na boisku sportowym klubu "Mewa" Goliszów rozgorzały sportowe emocje. Doskonała pogoda i mnóstwo atrakcji sprawiły, że frekwencja w trakcie imprezy była rekordowo wysoka. Można było przebierać, wśród licznych sportowych konkurencji. Jedni kibicowali znanym klubom sportowym LZS zmagającym się w turnieju siatkówki i piłki nożnej, inni zaś brali udział w licznych konkurencjach rekreacyjnych. Po raz pierwszy zorganizowany został Otwarty Trening Biegowy, w którym na dystansie 8 kilometrów rywalizowało blisko 30 biegaczy.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka