Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

  Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

  2020.02.24

  W dniu 23 lutego 2020 r.,  tradycyjnie już w świetlicy wiejskiej w Goliszowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Chojnów w Tenisie Stołowym. Organizatorami zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS Chojnów, LZS „Mewa” Goliszów oraz Urząd Gminy Chojnów
  Zawodnicy w każdej kategorii rozgrywali mecze  systemem „każdy z każdym”.

 • Urząd Gminy Chojnów informuje

  Urząd Gminy Chojnów informuje

  2020.02.24

  Urząd Gminy Chojnów informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem nr 5 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 20 lutego 2020 r. znosi się obszar zapowietrzony i zagrożony na terenie Gminy Chojnów, w związku z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków. Przypinamy jednocześnie, że hodowcy drobiu w dalszym ciągu powinni zachować szczególną ostrożność oraz stosować odpowiednie środki bioasekuracji.

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie utworzenia na terenie Gminy Chojnów publicznego żłobka

  Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie utworzenia na terenie Gminy Chojnów publicznego żłobka

  2020.02.20

  W odpowiedzi na petycję mieszkańców w sprawie utworzenia na terenie Gminy Chojnów publicznego żłobka Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno - konsultacyjne, które odbędzie się 26 lutego 2020 r. w Urzędzie Gminy Chojnów, w sali nr 6 (na parterze). Zapraszamy rodziców dzieci do lat 3 zainteresowanych powstaniem placówki.

 • Mistrzostwa Gminy Chojnów w tenisie stołowym - Goliszów

  Mistrzostwa Gminy Chojnów w tenisie stołowym - Goliszów

  2020.02.17

  W najbliższą niedzielę 23 stycznia 2020 r. w świetlicy wiejskiej w Goliszowie odbędą się Mistrzostwa Gminy Chojnów w tenisie stołowym. Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00. Zapisy do godziny 10.00 w dniu zawodów.

 • VI Zjazd Absolwentówi Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie

  VI Zjazd Absolwentówi Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie

  2020.02.12

  Komitet Organizacyjny VI Zjazdu Absolwentów i Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie zwraca się z gorącą prośbą do swoich Koleżanek i Kolegów, mieszkańców Chojnowa i okolic o udostępnienie zdjęć dotyczących działalności szkoły na niwie oświatowej, kulturalnej i innej.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka