Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Ognisko ptasiej grypy w Gminie Chojnów

  Ognisko ptasiej grypy w Gminie Chojnów

  2020.01.20

  W związku z wystąpieniem w miejscowości Strupice, gmina Chojnów, ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków wywołanej wirusem H5N8 (która nie jest niebezpieczna dla ludzi) zaleca się hodowcom drobiu w gospodarstwach przyzagrodowych zachowanie daleko idącej ostrożności.

 • Uroczyste spotkanie noworoczne w Okmianach

  Uroczyste spotkanie noworoczne w Okmianach

  2020.01.14

  Tak jak nakazuje tradycja, samorząd Gminy Chojnów dokonał uroczystego podsumowania mijającego 2019 roku. W piątek, 10 stycznia 2020 r.w sali wiejskiej w Okmianach odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne.

 • Orszak Trzech Króli po raz IV w Chojnowie

  Orszak Trzech Króli po raz IV w Chojnowie

  2020.01.03

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza do udziału w IV Chojnowskim Orszaku Trzech Króli. Święto organizowane jest z okazji uroczystości Objawienia Pańskiego. Orszak rozpoczyna się  Mszami świętymi w chojnowskich kościołach a jego trasa wiedzie ulicami miasta do Muzeum. Wydarzenie zakończone zostanie Pokłonem Trzech Króli na chojnowskim rynku.

  W Orszaku biorą udział dzieci i dorośli, którzy nierzadko przybywają w strojach pastuszków, aniołków, zwierząt i innych postaci, związanych z wydarzeniem narodzenia Jezusa.

 • Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020

  Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020

  2020.01.03

  Urząd Gminy Chojnów informuje, że dostępny jest harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020 dla poszczególnych sołectw Gminy Chojnów.

   

 • Ruszyła 5. edycja Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego

  Ruszyła 5. edycja Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego

  2020.01.03

  W grudniu ruszyła piąta, jubileuszowa edycja Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki tej formie budżetu partycypacyjnego mieszkańcy Gminy Chojnów decydują, co chcą zmienić w swojej okolicy. Zgłaszają pomysły, dyskutują o nich, a w głosowaniu wybierają te, które zostaną zrealizowane.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka