Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Stypendia sportowe dla mieszkańców

  Stypendia sportowe dla mieszkańców

  2019.12.04

  Przypominamy, iż Wójt Gminy Chojnów zdecydował o możliwości przyznawania nagród dla mieszkańców gminy za wybitne osiągnięcia sportowe. 31 grudnia mija termin składania wniosków za rok 2019. Przyznawanie nagród finansowych młodym reprezentantom szkół, zawodnikom klubów i stowarzyszeń sportowych oraz ich trenerom z terenu gminy Chojnów za wysokie wyniki i osiągnięcia sportowe ma być formą gratyfikacji za promowanie gminy Chojnów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

 • Ankieta dla mieszkańców Powiatu Legnickiego

  Ankieta dla mieszkańców Powiatu Legnickiego

  2019.11.26

  W związku z pracami nad opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Legnickiego, Starosta Powiatu Legnickiego zwraca się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety. - Państwa zdanie i opinia są dla nas bardzo ważne. Wszelkie sugestie będą bardzo cenne i wpłyną na prawidłowe sformułowanie nowych celów dla Powiatu Legnickiego. Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 6 grudnia 2019 r. Kliknij link i wypełnij ankietę

  Głos można oddać do 6 grudnia 2019 r.

 • BEZPŁATNE KONSULTACJE NT. FUNDUSZY UNIJNYCH - MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W UG CHOJNÓW

  BEZPŁATNE KONSULTACJE NT. FUNDUSZY UNIJNYCH - MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W UG CHOJNÓW

  2019.11.22

  Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej informacji o Funduszach Europejskich w ramach organizowanego  w Urzędzie Gminy Chojnów Mobilnego Punktu Informacyjnego.Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich.

  Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował dnia 3 grudnia 2019 r. (wtorek)
  w
  Urzędzie Gminy Chojnów  (ul. Fabryczna 1), w godz. 10.00 - 12.30.

   

  Konsultacje są bezpłatne.

  Zapraszamy do udziału!

 • Zapraszamy na szkolenie

  Zapraszamy na szkolenie

  2019.11.21

  W związku z realizacją Projektu Współpracy "Edukacja regionalna na szlaku przedsiębiorczych wsi tematycznych" dotyczącego tworzenia wsi i zagród edukacyjnych zapraszamy na szkolenie mające na celu wypracowanie oferty wsi tematycznej na bazie zasobów miejscowości i mieszkańców.
  27 listopada 2019 r., godz. 17:00
  sala wiejska w JAROSZÓWCE

  Szkolenie skierowane jest do liderów wiejskich, sołtysów, rad sołeckich, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych,wiejskich organizacji pozarządowych działających na rzecz odnowy wsi, przedsiębiorców z branży turystycznej.
  Serdecznie zapraszamy!

 • Dzień Pracownika Socjalnego

  Dzień Pracownika Socjalnego

  2019.11.21

  Dzień Pracownika Socjalnego, przypadający 21 listopada, jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Pracownik socjalny to zawód, w którego zakresie leży działalność w środowiskach społecznych, w których znajdują się ludzie wymagający pomocy w usamodzielnieniu.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka